KONSULTACJE

Nazwisko i imię 

Poniedziałek 

Wtorek 

Środa 

Czwartek 

Piątek 

Uwagi 

Feist Barbara 

7.00-7.30 

 

 

7.00-7.30 

 

 

Góra Monika 

7.00-7.30 

7.00-7.30 

7.00-7.30 

7.00-7.30 

 

 

Grec Anna 

 

 

13.55-14.40 

 

 

 

Grycman Aleksandra 

 

7.30-9.05 

7.00-7.30 

7.00-7.30 

 

 

Halicz Magda 

7.00-8.15 

7.00-8.15 

 

 

 

Inny termin do uzgodnienia z nauczycielem 

Jakubiak-Więcław Ewa 

8.20-9.15 

 

14.40-15.30 

 

 

 

Jonik-Waszak Anna 

14.50-15.25 

 

14.50-15.25 

 

 

Inny termin do uzgodnienia z nauczycielem 

Kiera Szymon 

 

 

13.00-13.45 

 

 

 

Kołodziej Katarzyna 

 

7.30-815 

 

 

 

 

Kopciuch Beata 

11.55-12.40 

 

 

 

 

Inny termin do uzgodnienia z nauczycielem 

Kudła Mariusz 

 

13.55-14.40 

 

 

14.40-15.05 

 

Markiewa-Wójcik Agnieszka 

 

 

 

 

 

Termin do uzgodnienia z nauczycielem 

Mądry Cieśla Magdalena 

 

 

7.30-815 

 

 

 

Ochabowicz Małgorzata 

 

8.15-10.05 

 

 

 

Wg potrzeb, kontakt poprzez Librus i Teams 

Ocieczek Kubica Anna 

 

 

14.50-15.35 

 

 

 

Dla klasy 3LS środa 15.40-16.25 

Odróbka Stanisław 

 

 

13.55-14.40 

 

 

 

Pankiewicz Aleksandra 

15.40-16.25 

 

 

 

 

 

Pawełek Barbara 

14.50-15.35 

 

 

 

13.55-14.40 

Inny termin do uzgodnienia z nauczycielem 

Przybył Mariola 

 

7.30-8.15 

15.40-16.25 

 

 

Środa oraz inny termin do uzgodnienia z nauczycielem 

Scelina Iwo 

 

14.40-15.35 

13.45-14.38 

 

 

Inny termin do uzgodnienia z nauczycielem 

Simon Rafał 

7.45-8.15 

 

 

 

 

 

Siupka Weronika 

 

 

10.00-11.45 

 

 

 

Sobczyk Alina 

7.00-9.05 

7.00-8.15 

7.00-8.15 

 

 

 

Widera Katarzyna 

7.30-815 

 

 

10.05-11.45 

13.00-13.45 

7.30-8.15 

Inny termin do uzgodnienia z nauczycielem 

Woźnik Lidia 

 

7.00-7.30 

 

7.00-7.30 

 

 

Wójcicki Dariusz 

14.45-15.55 

 

 

 

 

 

Życińska Lucyna 

 

 

 

7.30-8.15 

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA KLAS 7 i 8

LP 

NAZWA 

PROWADZĄCY 

DZIEŃ  

GODZINA 

1 

Szachy 

Jacek Mośny 

wtorek 

14:00 – 16:00 

2 

To jest dobry film 

Zbigniew Szuster 

Co drugi poniedziałek 

(od 18 X) 

16:00 – 18:00 

3 

Sztuka wizualna 

Weronika Siupka 

środa 

14:30 – 15:30 

4 

Badminton 

Bartłomiej Wower 

wtorek 

15:30 – 16:15 

5 

Kółko psychologiczne 
(TYLKO DLA 8 KLAS) 

Agata Bernad 

Czwartek 
(od 28X – raz w miesiącu) 

od 17:00 

6 

Szkolny klub Europejski 

Anna Ocieczek-Kubica 

Piątki co dwa tygodnie 

14:50