Rekrutacja do Szkoły Podstawowej

plaka na niebieskim tle logo szkoły z podpisem rekrutacja start

1 lutego rozpoczęliśmy rekrutację do klasy 1 i rekrutację uzupełniającą do pozostałych klas SP.
Od września planujemy otworzyć dwie klasy pierwsze. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem rekrutacji.

Wypełnione karty zgłoszeniowe prosimy składać w opisanej kopercie w szkole do 31 marca br.

Załączniki:

baner informujący oofercie zajęć dodatkowych: szydełkowanie, szachy, pływanie, robotyka, druk 3d, matematyka, wolontariat, rycerze katolika, kółko teatralne
Zapraszamy na indywidualną wizytę w naszej szkole dostosujemy do państwa wymagań po wcześniejszym telefonicznym kontakcie z sekretariatem pod nr 📞721 400 301. W celu zapewnienia państwu komfortu prosimy o jak najwcześniejsze potwierdzenie swojej obecności. Zapraszamy i pozdrawiamy
na niebieskim tle robot w kółku z podpisem robotyka i druk 3d zajęcia dodatkoweJesteśmy szkołą, która kładzie ogromny nacisk na nowoczesne technologie w rozwoju uczniów, dlatego też w ramach zajęć realizujemy zajęcia z robotyki już od klasy 4 SP w wymiarze 1 godz. tygodniowo. W ramach tego przedmiotu uczniowie uczą się podstaw programowania z wykorzystaniem robotów edukacyjnych i programowania blokowego, projektowania 3D i prototypowania, podstaw elektroniki analogowej oraz podstaw konstruowania i projektowania robotów z wykorzystaniem Lego Mindstorms i Spike.
Jesteśmy partnerem projektu Szkoła z ECDL oraz Laboratorium ECDL, realizujemy zajęcia dodatkowe z zakresu programowania, oraz zajęcia uzupełniające z informatyki pozwalające zdobyć międzynarodowy certyfikat ECDL Base.

logo akcji pn. Wolontariat-Katolika

Wolontariat Katolika to przede wszystkim ludzie, którzy chcą pomagać bezinteresownie. Wspieramy zarówno osoby z naszej szkolnej społeczności jak i spoza niej. Nasze działania obejmują nie tylko nasz kraj, ale uczestniczymy aktywnie również w akcjach międzynarodowych. Ostatnim z naszych przedsięwzięć była pomoc w zebraniu funduszy na rzecz szkoły w Pakistanie.
Troska o naszą planetę jest kolejną dziedziną, w której realizujemy nasze projekty.
Czekamy na Ciebie i Twoje otwarte serce!